Skleněnka se zlatým dávkovačem - 500 ml

Skleněnce to bude moc slušet vedle dřezu nebo na umyvadle. Krásně vynikne třeba na podtácku a položíte-li vedle ni ještě kartáč nebo pěknou houbičku na nádobí, získáte nejen praktičnost ale i krásnou dekoraci.

Lahvička má objem 500 ml, ale působí spíše jemnějším a drobnějším vzhledem. Nenechte se tedy odradit počtem mililitrů, naopak doceníte, že lahvičku nemusíte doplňovat každý týden.

Skleněnka je kromě kosmetiky vhodná i na potraviny. Nenacpete do ní sice banán, ale můžete do ní nalít třeba sirup a dávkovat si ho rovnou do skleničky. Pumpička vám navíc pomůže spotřebovat méně sirupu a obsluhu zvládnou i děti. Omrknout nálepku na sirup můžete zde a nebo zde.

Lahvičku nedoporučuji používat ve sprše a ve vaně z důvodu bezpečnosti. Tam se daleko lépe osvědčily lahvičky plastové. Při pádu se nerozbijí a nikomu tak neublíží střepy.

Přibližné rozměry:

Výška 20,5 cm (včetně pumpičky), průměr 7,5 cm.

Sklářský průmysl je krásná věda a občas se tahle věda projeví na lahvičkách v podobě malých bublinek nebo drobných nedokonalostí, které ale neubírají na kráse, za to přidávají na jedinečnosti. 

Velikost hrdla se liší od plastových lahviček, nelze tedy mixovat uzávěry ze sekce plastových lahviček.

139,00 Kč