Skleněnka s dávkovačem - 250/500 ml

POZOR! Na lahvičky o objemu 250 ml vybírejte nálepky ze sekce Mini nálepky na cesty. Klasické nálepky o rozměru 8 x 6 cm na tyto lahvičky kvůli jejich tvaru nesedí.

Zvolte si barvu pumpičky a velikosti lahvičky

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
129 Kč 139 Kč 129 Kč 139 Kč od 129 Kč
Skleněnka s dávkovačem - 250/500 ml

Skleněnce to bude moc slušet vedle dřezu nebo na umyvadle. Krásně vynikne třeba na podtácku a položíte-li vedle ní ještě kartáč nebo pěknou houbičku na nádobí, získáte nejen praktičnost ale i krásnou dekoraci.

POZOR! Na lahvičky o objemu 250 ml vybírejte nálepky ze sekce Mini nálepky na cesty“. Klasické nálepky o rozměru 8 x 6 cm na tyto lahvičky kvůli jejich tvaru nesedí.

Vybrat si můžete ze dvou velikostí, ale i ta větší lahvička působí spíše jemnějším a drobnějším vzhledem a určitě i oceníte, že lahvičku nemusíte doplňovat každý týden.

Velikost lahviček:

250 ml (výška 16,5 cm včetně dávkovače, průměr 6 cm)

500 ml (výška 20,5 cm včetně pumpičky, průměr 7,5 cm)

Lahvičku nedoporučuji používat ve sprše a ve vaně z důvodu bezpečnosti. Tam se daleko lépe osvědčily lahvičky plastové. Při pádu se nerozbijí a nikomu tak neublíží střepy.

Sklářský průmysl je krásná věda a občas se tahle věda projeví na lahvičkách v podobě malých bublinek nebo drobných nedokonalostí, které ale neubírají na kráse, za to přidávají na jedinečnosti. 

Velikost hrdla se liší od plastových lahviček, nelze tedy mixovat uzávěry ze sekce plastových lahviček.