Často kladené dotazy

Proč se nálepky jmenují jako nějací seveřani?

Nálepky jsem rozlišila severskými jmény pro lepší orientaci na e-shopu. Jména jsou inspirovány skandinávskými zeměmi, protože reprezentují čistý design, právě jako Skandinávie.

Pumpička nefunguje. Co mám dělat?

Může se to stát a pokud ano, pumpičku Vám samozřejmě moc ráda vyměním. Nejdříve ale prosím zkuste následující:

1. Zkontrolujte délku hadičky. Hadičky sama zkracuji na požadovanou délku, vždy ale nechám alespoň maličkou rezervu, aby se nestalo, že hadička nedosáhne na dno lahvičky. V takovém případě zkraťte prosím hadičku nůžkami.

2. Pumpičku NEnašroubovávejte na lahvičku. Jednou rukou si přidržte spodní část, která je těsně pod hlavicí, tak aby se hlavice nemohla protáčet. Druhou rukou otočte hlavicí proti směru hodinových ručiček. Ucítíte, jak jste pokořili menší tlak a pumpička by měla začít fungovat.

Mohu dát do lahviček jakoukoli tekutinu.

Buďte prosím opatrní při používání produktů, které obsahují agresivnější přísady či chemikálie. Savo, žíraviny, podobné produkty do lahviček nepatří. Mohou ublížit lahvičce i nálepce. Stejně tak buďte opatrní i s produkty příliš husté konzistence. Bohužel není v mých silách otestovat všechny produkty na trhu, nemohu tedy vyjmenovat konkrétní produkty.

Lze odesílat objednávku i mimo území ČR?

Ano, balíčky doručuji také na Slovensko a dokonce jsem pro Vás připravila koupelnové nálepky ve slovenském jazyce. V e-shopu tedy klikněte na kategorii "Slovenské nálepky" a můžete nakupovat. Ceny jsou uvedené v korunách. Zaslání částky v EUR není možné, protože je to pro mne velice nevýhodné z důvodu kurzových rozdílů. Momentálně jsou slovenské nálepky v doprodeji a jejich dotisk již neplánuji.

Obdržel/a jsem poškozené zboží a nejsem spokojený/á s kvalitou. Co mám dělat?

Přestože se snažím produkty balit pořádně a pečlivě nálepky kontroluji a třídím, mohlo by se stát, že mi v tom množství něco unikne. Vše stříhám ručně po večerech, proto mi prosím odpusťte případné nedokonalosti, nafoťte mi vady a určitě se domluvíme buď na vrácení peněz či výměně zboží. 

Dostal/a jsem poukaz, jak ho mohu využít?

Poukaz můžete využít na jakékoli zboží na našem e-shopu, kromě nákupu dárkových poukazů. Poukaz lze použít pouze jednorázově a nelze ho rozdělit do vícero objednávek. 

Na vašem e-shopu nemohu nalézt nálepku, kterou bych opravdu potřeboval/a. Můžeme se nějak domluvit?

Nálepky na přání bohužel nedělám, protože je jejich výroba velice časově i finančně náročná.

Rozprašovač jsem zprovoznil/a, ale nevím jak ho uzamknout.

I k mému překvapení je uzamčená pozice uprostřed. Zobáček tedy otočte přímo pod rozprašovač a je to.

Přežijí nálepky myčku na nádobí?

Mýt nálepky v myčce bych Vám nedoporučovala. Každá myčka je jiná, některá nemusí nálepkám ublížit, jiná by mohla. Určitě ale víme, že pouze houbičkou na nádobí jim neublížíte. Klidně použijte i saponát.

Mohu nálepku opakovaně přelepit?

Nedoporučuji nálepky znovu přelepovat, protože by hrozilo jejich poškození. 

Je možné Polepíno uzávěry používat i na jiné než Polepíno lahvičky, či je mezi sebou libovolně kombinovat?

Nikoli. Na trhu existuje nespočet velikostí hrdel a uzávěrů, a proto bohužel není možné je používat na jiné než Polepíno lahvičky. Hrdla skleněných, plastových a mini lahviček, které jsou v nabídce na tomto e-shopu se mezi sebou liší.