O mně

Ahoj, jmenuji se Anička a jsem tvůrkyní obchodu Polepíno.

Jsem máma dvou dětí, která potřebuje neustále něco vytvářet a vymýšlet. Donedávna jsem pracovala ve velké firmě, pak přišlo těhotenství a odchod z práce, ale jakmile se to doma trochu ustálilo a my najeli na pevnější režim, začala jsem vymýšlet co bych mohla dělat. Vrátit se do předchozí práce nebylo s malým dítětem možné, potřebovala jsem něco z domova, co můžu flexibilně řídit podle našich potřeb. Zaměstnávala jsem se různými DIY projekty a vylepšováním bytu, a právě při těchto činnostech se to celé stalo. Chtěla jsem si vyrobit vlastní kořenky recyklací skleněných lahviček od dětských džusíků a ty jsem potřebovala opatřit popiskami. Na internetu jsem ale nenašla žádné, které by se mi líbily, a tak manžel nadhodil, ať si je vyrobím sama. No a když už to vyrobím pro sebe, tak proč ne pro všechny? Manžel pouze nenadhodil, ale byl do toho silně zatažen a pomáhá se vším možným. Udělala jsem si z něho IT specialistu, střihače, podavače, rameno na kterém se mohu vyplakat, když mi něco nevychází podle plánu. Za to vše mu patří mé velké DÍKY!

Zabralo nám to zhruba 4 měsíce usilovné práce po večerech, ale stálo to za to. Naše nálepky milujeme a nezůstali jsme jen u nálepek.

To je ve zkratce příběh vzniku Polepína. Dál můžete sledovat naši práci a náš vývoj na instagramu @polepino.cz. Sdílím tam většinu informací, dozvíte se tam jako první o novinkách a můžete se zapojit do soutěží.

Těším se na Vás. Anička