Dětská sada

Tak dlouho jsme s naší malou holčičkou bojovali při mytí rukou a sprchování, až jsme vymysleli něco, co nám opravdu pomohlo. Je to úplný ZÁZRAK. 

Stačilo tomu našemu malému dítku dát něco vlastního. Něco stejného, co máme my jen v menším, stačilo dát ji kontrolu nad situací a teď si sama umývá ručičky a cesta do sprchy už není žádný problém. Čeká tam na ni totiž její vlastní malý sprcháček.

Co sada obsahuje?

  • 3x 100 ml lahvička (hnědá nebo bílá barva)
  • 3x bílá nálepka s obrázkem (ručičky, tělíčko a vlásky)
  • Bingo
  • Objem lahvičky: 100 ml
  • Rozměr lahvičky s dávkovačem: výška 13 cm, průměr 4,5 cm
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
369 Kč
Dětská sada

Sada Vám přijde zabalená v kraftovém papírovém sáčku s BINGEM, tak abyste Vaše dítko tímto dárečkem skutečně odrovnali. Sáček si vezměte ven na procházku, najděte všechny předměty z obrázků, které si následně doma může vybarvit. Zábava na odpoledne vyřešena a Vy si možná vypijete i teplý kafe. 

Zpočátku může dítě maličko bojovat s tím, jak pumpičku zmáčknout, ale jako všechno ostatní, i tohle ho budete muset naučit a je to otázka chvilky, než si to osvojí a pak už budete poslouchat jen "nééé já sám/já sama". Taková montessori záležitost (i když přesně nevím, co to montessori vlastně je).

Jak funguje dávkovač?

Dávkovač nenašroubovávejte na lahvičku. Jednou rukou si přidržte spodní část, která je těsně pod hlavicí, tak aby se nemohla hlavice protáčet. Druhou rukou otočte hlavicí proti směru hodinových ručiček. Ucítíte, jak jste pokořili menší tlak a dávkovač začne pumpovat. Do opačného směru zase dávkovač uzamknete.